SKS

Webová stránka značky: SKS
 

SKS

Jedná se o německou firmu. SKS si zakládá na německé strojírenské přesnosti a to už od roku 1921, kdy byla společnost založena Karlem Scheffer-Klutem, v německém městě Sundern (SKS= Scheffer-Klute Sundern). Produkce SKS však začala až s rokem 1932, kdy z výrobní linky sjela první pumpa označená SKS. Byl to vskutku přelomový okamžik pro firmu SKS.

Ta se svoji typickou oranžovou barvou a sloganem „Jděte dál“, do dnešní doby dobyla celý svět. Značka totiž vsází na osvědčené moudro: „Kdo nemá vzduch v pneumatikách, nejede“. A tak se svými výrobky zásobuje celou populaci cyklistů a ta je tak veliká že značka SKS dnes musí zaměstnávat přes 650 lidí po celém světě. Ve vrcholných rocích SKS, činila produkce až 50 tisíc pump denně. Ty se samozřejmě musí neustále vyvíjet, aby firma SKS zůstala konkurenceschopná na trhu. V roce 1956 SKS představuje první plastovou pumpu. V dnešní době SKS nabízí nepřeberné množství pump a náhradní příslušenství k nim, ať už jde o pumpy na kolo či do dílny.

V roce 1983 firma převzala britskou společnost Bluemels, která se zabývala výrobou blatníků. Po řadě inovací nalezneme dnes v nabídce SKS i toto zboží a nejen to, firma SKS se každoročně snaží své portfolio zvětšovat, protože si je vědoma rostoucí potřeby cyklistické veřejnosti po cyklo doplňcích. A tak dnes v nabídce nalezneme držáky na smartphony, osvětlení, mycí prostředky, nářadí, cyklo brašny, košíky na lahve nebo cyklistické oblečení.

SKS je především prvotřídní kvalita a funkčnost, SKS se vždy snažila plnit potřeby cyklistů, kteří s produkcí značky byli vždy spokojeni.

3
2289132289

Stránka 1 z 4 - 207 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 207 položek celkem