Fabric

Webová stránka značky: Fabric
 

Fabric

Fabric se specializuje na cyklistická sedla, omotávky a gripy. Používá inovativní design, průkopnické techniky a nové myšlení, které umožňuje vytvořit unikátní produkty.

 

Britská značka Fabric poskytuje na cyklistický trh hlavně sedla, díky kterým je značka nejvíce proslavena. Dále to může být osvětlení, madla a omotávky, cestovní nářadí, bidony a pumpy. Značku Fabric zastřešuje společenství firem Cycling Sports Group. Tato společnost je považována za jednoho z nejvýznamnějších světových dodavatelů jízdních kol a příslušenství.

Společnost byla založena v roce 2009 a od té doby je Cycling Sports Group patřičně hrdá na to, že může nabídnout skutečně pestré portfolio britských značek, které se snaží neustále rozvíjet. Kořeny podnikání byly distribuční společnost Hot Wheels International. Původně distributor BMX s více než třemi desetiletími dědictví.  CSG byla založena v roce 2009, spolu se zavedením americké značky jízdních kol Cannondale, která se připojila k již proslulému portfoliu včetně Charge , GT a Mongoose a řadu doplňků navržených pro zvýšení vašeho zážitku z jízdy.

Pro své výrobky využívá firma Fabric technologii 3D tisku. Dále to může být revoluční vzduchově odpružené sedlo. Společně s metodou třech vrstev dávají sedlu nekompromisní výkon. Led světla zase zajišťují, aby byl cyklista nepřehlédnutelný za jakoukoliv denní dobu. Značka Fabric se taktéž snaží jít proti cyklistickým košíkům a produkuje bidony, které v sobě mají integrovaný držák na rám.

 

198
8901198890

Stránka 1 z 1 - 16 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 16 položek celkem