Motorex

Webová stránka značky: Motorex
 

Motorex

Motorex již desítky let u nás na prodejně.

Švýcarská firma na výrobu maziv vznikla v roce 1917. Její zakladatel Arnold Bucher tehdy přišel na trh s čistícím výrobkem Rex. Společnost sídlila ve švýcarském Bützbergu, poblíž Langenthalu. S rostoucím vývojem motorových vozidel došlo i ke změnám ve firmě. V roce 1947 se z Rexe stává Motorex. Skupina společností se skládá z těchto: Bucher AG Langhenthal, která je mateřskou společností a je zodpovědná za vývoj a výrobu maziv a čistících prostředku pod značkou Motorex. Motorex AG Langhenthal se specializuje na výrobu průmyslových maziv, společnost Motorex-Toptech AG se zabývá prodejem a montáží dílny. Moderní laboratoří Motorex zajišťuje špičkovou kvalitu svých výrobků se švýcarskou precizností. Motorex se pyšní certifikáty ISO 9001 a ISO 14001. Motorex má také po světě více jak 130 prodejních partnerů a své produkty vyváží do 85 zemí světa. V roce 2016 se polovina produkce prodala mimo Švýcarsko.

V portfoliu značky najdeme maziva a čisticí prostředky pro motorky, průmyslové stroje, horské lanovky, rolby, ale také pro cyklistiku, auta, stavební techniku, traktory, čluny a nákladní automobily.

V cyklistice známý čistič Motorex Shine . Vyznačuje se především vysokým leskem a oživením barev. Mazací olej MOTOREX City Lube je pro každodenní použití a chrání před opotřebením a korozí. S mazacím olejem Dry Power Lube Motorex myslíme na životní prostředí. Olej je biologicky odbouratelný, plně syntetický na bázi vosku a ideální pro suché i prašné prostředí.

Značka Motorex na sportovní scéně podporuje světový pohár v motokrosu, AMA Supercross a motokrosové rally.

 

 

143
9981143998

Stránka 1 z 1 - 15 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 15 položek celkem