Celosezónní půjčovna lyží, snowboardů a běžeckých kompletů

   Baví vás zima a sporty, které s ní souvisí? Nechce se vám do vybavení investovat obrovské částky? Jsme tu již 11tým rokem pro vás, půjčujeme celé komplety a to především na celou zimu, odpadávají vám tím ty nepříjemné ranní fronty, které musíte strávit na kopci před půjčovnou a zakončení lyžařského dne hodinu před koncem vleku, aby snad půjčovnu nezavřeli.

Naše nabídka je každým rokem rozšiřována o další a další vybavení, např.si  můžete zapůjčit sněžnice nebo fatbike.

   Kromě lyží, snowboardů si u nás můžete vypůjčit i běžecké komplety a s dětmi vyzkoušet svoji trpělivost a vodní sloupce na "otelovákách" vašich ratolestí / na elasťáky vůbec nemyslete/. Pro spoustu začínajících běžkařů je velkým překvapením, že se běžky kloužou a nedrží patu, tudíž půjčovna řeší stojící vybavení v koutě po výkřiku " na běžky už nikdy nevlezu"!!!

   Každým rokem otevíráme půjčovnu cca v polovině října a do konce listopadu se modlíme, aby nám ty pěkné, nové komplety vydržely, pokud tedy začnete přemýšlet o půjčení vybavení navštivte nás včas! Mimo super cen na junior i senior komplety 1350,- Kč a 1690,-Kč,  nabízíme i bonus pro začínající malinké lyžaře délka lyží 70 cm + botičky cena 900,- Kč na celou zimu. Součástí každé půjčovny je seřízení vázání na stroji HUBER 2000, vydání potvrzení je u nás samozřejmostí a platit můžete i kartou i když cinkající koruny máme raději. Těšíme se na vás a rádi se vám budeme věnovat! Martin, Magda a Jura - Bronec tým!

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.