Celosezónní půjčovna lyží, snowboardů a běžeckých kompletů 2020

   Baví vás zima a sporty, které s ní souvisí? Nechce se vám do vybavení investovat obrovské částky? Jsme tu pro vás, půjčujeme celé komplety a to především na celou zimu, odpadávají vám tedy ty nepříjemné ranní fronty, které musíte strávit na kopci před půjčovnou a zakončení lyžařského dne hodinu před koncem vleku, aby vám   nezavřeli.

Naše nabídka je každým rokem rozšiřována o další a další vybavení, např.si  můžete zapůjčit sněžnice nebo fatbike značky Cannondale a Mongoose.

   Kromě lyží, snowboardů si u nás můžete vypůjčit i běžecké komplety a s dětmi vyzkoušet svoji trpělivost. Pro spoustu začínajících běžkařů je velkým překvapením, že se běžky kloužou a nedrží patu, tudíž půjčovna řeší stojící vybavení v koutě po výkřiku " na běžky už nikdy nevlezu"!!!

   Každým rokem otevíráme půjčovnu cca v polovině října, pokud tedy začnete přemýšlet o půjčení vybavení navštivte nás včas! Mimo super cen na junior i senior komplety 1350,- Kč a 1690,-Kč,  nabízíme i bonus pro začínající  lyžaře délka lyží 70 cm + botičky cena 900,- Kč na celou zimu. Součástí každé půjčovny je seřízení vázání na stroji HUBER 2000, vydání potvrzení je u nás samozřejmostí a platit můžete i kartou. Těšíme se na vás a rádi se vám budeme věnovat!  Bronec tým!

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.