MAXXIS

Webová stránka značky: MAXXIS
 

Společnost Maxxis založena roku 1967  jako výrobce cyklistických plášťů na Tchaj-wanu. Postupem času začal Maxxis vyrábět pneumatiky i pro motocykly, automobily, nákladní automobily, ATV, zahradní traktory a jiné. Nyní má společnost více než 22 000 zaměstnanců, pobočky v Číně, Thajsku, Vietnamu, USA, Kanadě, Velké Británii, Německu, Japonsku, Holandsku a Dubaji. Své zboží expeduje do 170ti zemí světa a v roce 2017 tvořila obrat větší než 2 miliardy amerických dolarů. Technologie je nedílnou součástí výroby. Své testovací centra má Maxxis v USA, Holandsku, Číně a na Taiwanu a každé zařízení je vybaveno nejmodernějším vybavením.

Pro své pneumatiky Maxxis využívá technologie, jako jsou Silk Worm a Silk Worm 2. Jedná se o hedvábí z Bource Morušového, které je přidáváno jako vrstva do běhounu.

  • Silk Shield, chrání proti proražení boky plášťů.
  • Kevlar Inside je vrstva kevlaru pod běhounem pláště, který v různých tloušťkách chrání plášť proti proražení.
  • Kompozitní kevlar K2 se přidává do vybraných modelů a poskytuje lepší ochranu než standartní kevlar.
  • Maxx Shield představuje kompletní ochranu pláště před proražením, na jeho výrobě byly použity technologie Silk Worm, Silk Shield a Kevlar K2.
  • Ebike - novinka od Maxxisu, vyvinutá pro elektrická kola a jejich specifické nároky - především hmotnost.
  • Exo je speciální hustá tkanina, která je extrémně odolná proti oděru. Je zároveň lehká a vysoce flexibilní.
  • Exo+ kombinuje technologii Exo a Silk Shield.
  • Tubeless ready technologie umožňuje absenci duše. Maxxis tuto technologii dokáže uplatnit na svých mtb i silničních pláštích.

V portfoliu Maxxis dnes nalezneme pneumatiky pro silniční cyklistiku, mtb, bmx, cyklokros, městská kola a elektrokola. Za svou historii získala značka mnoho ocenění a má i vlastní certifikaci ISO 9001 a 14001. Poslání Maxxisu je, dodávat na trh co nejkvalitnější produkty a vytvořit tak síť spokojených a oddaných zákazníků.

1499
1500114991500

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem