test akční kamery LAMAX X8.1 Sirius

Díky dobrému vztahu s dodavatelem se mi do ruky na otestování dostala akční kamera LAMAX X8.1 Sirius. Už po otevření krabice s kamerou mě překvapilo velké množství různých držáčků, redukcí, řemínků, příchytek atd. Nechybí čelovka a hlavně je v krabici i vodotěsný kryt.

Nebudu se příliš rozepisovat o parametrech kamery, je to dostatečně sepsáno na našem eshopu, a tak jen ve zkratce:

4K video time-lapse video, nativní 2,7K 30fps video, Full HD 60 fps, Gyro stabilizace, integrovaný 2" LCD displej, přední OLED displej, 24 ks příslušenství v balení, zpomalené záběry bez postprodukce, WiFi a mobilní aplikace, fotografie až 16MPx, dvě baterie, sériové foto, úhel záběru až 170°

 

Vlastní použití

Po nabití a rychlém prostudování návodu (kdo by dnes četl návod...) jsem se pustil do zkoušení. Kamera umí dělat fotografie v několika rozlišeních a ve třech ohniskových vzdálenostech, přičemž to nejkratší má již vlastnosti rybího oka a vejde se do záběru opravdu vše... Video můžete nastavit v několika rozlišeních a nastavit dobu záznamu i nahrávání ve smyčce.

Fotografie překvapí rozlišením i hloubkou ostrosti. Video je plně srovnatelné s mnohdy velmi dražší konkurencí a rozhodně uspokojí všechny uživatele akčních záběrů. Pomocí příslušenství lze kameru upevnit opravdu všude a nebudete tak muset při umístění kamery jakkoliv improvizovat. Díky WiFi se dá kamerka ovládat z mobilního telefonu. Speciální kapitolou je použití pod vodou. Díky vodotěsnému krytu se můžete s kamerou bezproblémově potápět na nádech a pořizovat při tom úžasná videa a fotografie, kterými jistě po návratu z dovolené ohromíte kamarády a příbuzné.

 

Závěrem

Úžasná foto hračka, která jistě osloví, díky poměru cena/výkon, každého sportovce, nebo sběratele adrenalínových zážitků, který nechce za doplněk k fotoaparátu v mobilním telefonu nebo ke kompaktu utrácet velké peníze! 

 

AKCE!

jako odměnu, pro Vás, kteří dočetli článek až sem, máme slevu na všechny akční kamery LAMAX ve výši 10%. Stačí v objednávce vložit do poznámky text

"akce lamax"

 

FOTO

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.