Satelitní komunikátory

Buďte stále v kontaktu se svým okolím
 
S řadou InReach můžete prožít ty nejtěžší výzvy a zůstat stále v dosahu pro okolí. Tuto zimu máte jedinečnou možnost vyzkoušet přístup ke globální satelitní síti Iridium na celý měsíc zdarma. Stačí v období mezi 22. listopadem a 31. prosincem 2018 aktivovat nové nebo Vaše stávající zařízení inReach.
 
 
inReach Mini
 
S kompaktním a jednoduchým komunikátorem inReach® Mini máte neustále pocit bezpečí ať už se vydáte kamkoliv. Dopřejte si možnost obousměrné textové komunikace a nepřetržité nouzové služby kdekoliv na Zemi. Po připojení mobilního telefonu nebo dalších zařízení Garmin, zejména ve spojení s chytrými hodinkami FR935 nebo Fenix 5, získáte navíc přístup k celé řadě doplňkových funkcí v čele s posíláním zpráv přímo z Vašich hodinek.
 
 
inReach Explorer+
 
S modelem inReach Explorer+ se můžete vydat dál než ostatní. Využívejte výhod GPS navigace s předinstalovanými TOPO mapami a trasovými body, které je možné zobrazit přímo na barevném displeji, a také užitečných monitorovacích funkcí, jako je integrovaný akcelerometr nebo barometrický výškoměr.
 

 

Koupit zde

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.