Vrácení zboží a reklamace

 
Reklamace: Pokud nejste s produktem spokojeni z důvodů nekvalitního zpracování, je velmi důležité, abyste nám to dali vědět. Za prvé je v našem největším zájmu, abyste s našim produktem byli spokojeni a za druhé, bez vaší zpětné vazby se jen stěží můžeme zlepšovat. To ovšem neznamená, že na 100% vašich reklamací odpovíme pozitivně, ne každý problém s produktem je vadou výroby.


Vrácení zboží - Odstoupení od smlouvy: Nesedí vám velikost nebo jste někomu koupili dárek, ale nelíbí se mu?
Nevadí. Ze zákona máme 14 denní povinnost Vám zboží vyměnit nebo vrátit peníze, ale pouze pokud nám zboží vrátíte nenošené, nepoužité a zcela v pořádku.

Po zapsání události do systému (dole), zboží zašlete výhradně na tuto adresu: Martin Bronec, Sport Bronec,  Prosečská 5221, Jablonec nad Nisou, 46804 email:  info@bronecsport.cz    telefon: 777 310 399

Do balíčku nám vždy přidejte průvodní dopis s číslem vaší reklamace, vratky, faktury, jménem a přáním, co máme s balíkem udělat (vratka- peníze nebo výměna). A s udáním čísla účtu, na který máme peníze vracet.

Vracíme pouze peníze za zboží a poštovné od nás k vám (fakturovaná cena). Poštovné od vás k nám hradíte vždy vy. 

Můžete se také stavit v našem kamenném obchodě na adrese a vše vyřešit osobně: Martin Bronec, Sport Bronec, Prosečská 5221,Jablonec nad Nisou, 46804 telefon: 777 310 399

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.