Garmin Instinct - novinka pro chlapy!

 

Garmin Instinct jsou odolné GPS hodinky, které vydrží

Garmin Instinct jsou nové, chytré, sportovně – outdoorové hodinky s vysokou výdrží a odolností. Hodinky splňují vojenský standard MIL-STD-810G, jsou vodotěsné do 100M a na jedno nabití vydrží až 14 dnů v režimu chytrých hodinek. Hodinkám nechybí navigační funkce, náměrový kompas, ani barometrický výškoměr. Pro sportovní příznivce nabízí všestranné sportovní funkce, včetně podrobného měření běhu, jízdy na kole, plavání nebo lyžování. Na jedno nabití vydrží až 14 dní v režimu chytrých hodinek, navíc mají skvělý poměr cena/výkon.

Garmin Instinct

Instinct je zcela nová řada chytrých GPS hodinek americké značky Garmin. Instinct na první pohled nezapře outdoorové zaměření. Hodinky mají robustní pouzdro, kterému odpovídá vysoká odolnost splňující vojenský standard MIL-STD-810G. Hodinky se proto nemusíte obávat vzít s sebou na pobyt v přírodě nebo na extrémní sportovní aktivity. Nenechte se ale mýlit, využití hodinek není omezeno jen na náročné aktivity. Vestavěné sportovní funkce zvládnou podrobně změřit a vyhodnotit širokou škálu sportovních aktivit, mezi které patří například běh, jízda na kole, plavání v bazénu nebo běžecké či sjezdové lyžování. Při propojení s telefonem nabízí Instinct chytré funkce a diskrétně upozorní na příchozí volání, sms nebo důležité schůzky.

Garmin InstinctGarmin InstinctGarmin InstinctGarmin Instinct

Pokud bychom měli hodinky Garmin Instinct přirovnat k některému z existujících modelů značky Garmin, byla by to pravděpodobně řada fénix. Instinct by se dal představit jako jednodušší a levnější fénix. Hodinky mají sportovní, outdoorové, navigační i chytré funkce, vysokou odolnost a výdrž, širokou škálu sportovních profilů. To je hlavní výšet společných funkcí. Oproti fénixům jsou ale levnější? Jaký je důvod? Oproti fénixům mají černobílý/monochromatický displej, nemají k dispozici Connect IQ platformu s možností dohrávání různých vzhledů hodinek a aplikací a také nepodporují bezkontaktní platby Garmin Pay nebo WiFi připojení. Instinct má výměnné řemínky, u řemínků v balení ale nemá QuickFit systém rychlého zapnutí/výměny řemínku. Pokud ale originální řemínky odmontujete a necháte na hodinkách samotné osičky, můžete s hodinkami použít řemínky QuickFit22, které jsou se samotnou osičkou kompatibilní. Oproti nejvyšším modelům řady fénix nemá Instinct možnost pracovat s podrobnými mapami na displeji, možnost navigace po trase ale standardně nabízí. Instinct má k dispozici funkce základního plánování tréninků, chybí mu ale pokročilé tréninkové plánovací funkce, které nabízí například řada fénix.

Garmin InstinctGarmin InstinctGarmin InstinctGarmin Instinct

Garmin Instinct bude k dispozici ve třech barevných variantách: černé, oranžové a světle šedé. Všechny barevné verze mají stejnou funkční výbavu. Hodinky mají optický snímač s měřením srdečního tepu na zápěstí. Pro podrobné měření sportů mají k dispozici tyto samostatné sportovní profily: Trailový běh, Běh, Běh na trenažéru, Běh v hale, Turistika, Vysokohorská turistika, Jízda na kole, Jízda na kole na trenažéru, MTB, Plavání v bazénu, Plavání v přírodě, Sjezdové lyžování, Snowboard, Běžecké lyžování, Paddleboard, Veslování, Veslování na trenažéru, Chůze.

Garmin Instinct

Základní technická specifikace:

Rozměry: 4.5 x 4.5 x 1.53 cm; hmotnost: 52 gramů, materiál pouzdra hodinek: polymer vyztužený vlákny; chemicky tvrzené sklíčko hodinek; typ displeje: monochromatický, transflektivní, MIP displej čitelný na slunci; satelitní přijímač: GPS, GLONASS, GALILEO; optické měření srdečního tepu na zápěstí; barometrický výškoměr; náměrový elektromagnetický kompas; vestavěný akcelerometr; baterie: vestavěná LiIon; výdrž baterie: 14 dní (smartwatch), 16 hod. (GPS), 40 hod. (UltraTrec GPS); odolnost proti vodě: 10ATM/100M; vojenský standard odolnosti: MIL-STD-810G (test: teploty, nárazů, vodotěsnosti); bezdrátové připojení: ANT+ (externí čidla) / Bluetooth (smartphone); USB propojení pomocí datového/napájecího kabelu v ceně hodinek; vestavěná paměť: 16MB. Hodinky Garmin Instinct mají shodný datový/napájecí kabel jako řady fénix5/fénix5plus/vívoactive3...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.