Běžěcké hodinky

Sportestery a navigace  s možností připojení externích snímačů srdečního tepu, tempa nebo rychlosti pro plánování vašeho tréninku, sběr dat o vašich výkonech a vyhodnocování projetých tras určené nejen na kolo, ale třeba  na lyže či kolečkové brusle. Mapové verze lze využít i pro Geocaching či prostě jako outdoorovou navigaci.
Značka Garmin získala jméno v oblasti sportu především hodinkami, které obsahují integrovaný GPS přijímač.
Díky příjmu signálu z družic jsou GPS hodinky schopné změřit a vyhodnotit rychlost, čas, tempo,srdeční tep a zaznamenat zdolanou trasu, kterou je
možné zobrazit nad mapou Google Earth v PC. Velkou předností hodinek je jejich široké spektrum využití. Stejně dobře jsou použitelné při turistice, běhu, cyklistice, lyžování, in-line bruslení nebo například při jízdě na koni.
Sportovní GPS hodinky pro aktivní sportovce nebo ty, kteří hledají motivaci k pravidelnému sportování. S pomocí GPS jsou schopné změřit a podrobně vyhodnotit většinu sportovních disciplín. Jsou odolné a vodotěsné, jejich předností je dlouhá výdrž naterie, Dají se nosit jako běžné hodinky, jako chytré hodinky, protože po propojení s chytrým telefonem zobrazí příchozí volání, sms či emaily.

 

Nejprodávanější

2890
119901289011990
Značky

Stránka 1 z 1 - 19 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 19 položek celkem